Contactgegevens

Proxima Terminale Zorg Hospice & Thuis 

Voor aanmelden gasten Hospice, rondleiding in Hospice, ondersteuning Thuis, interesse in vrijwilligerswerk en alle andere vragen kunt u met ons contact opnemen

Bezoekersadres
Hogerhoeve 2
3438 LK Nieuwegein

 

Correspondentie/kantooradres
Veldhoeve 1
3438 LL Nieuwegein

Hospice Nieuwegein    
Telefoon   030 605 08 20
Fax  : 030 603 17 30
E-mail  : info@proxima-terminalezorg.nl
     

Thuis ondersteuning in
gemeenten:
Nieuwegein, Houten, Bunnik, Wijk bij Duurstede, IJsselstein, Lopik, Montfoort,
Oudewater en bijbehorende kernen

 

030 600 00 17
info@proxima-terminalezorg.nl

 

 

     
Thuis Ondersteuning in de
gemeenten:
Amersfoort, Leusden en bijbehorende kernen

 

Mob: 06 284 52 907
y.vermaat@proxima-terminalezorg.nl

Website  

www.proxima-terminalezorg.nl

Bankrekeningnummer  

NL92RABO0381025845

Voor gerichte vragen kunt u mailen naar:

Ineke Aalderink : Directeur
i.aalderink@proxima-terminalezorg.nl
Dineke Neeleman : Coördinator Hospice
d.neeleman@proxima-terminalezorg.nl
Annet Hek : Coördinator Hospice &Thuis
a.hek@proxima-terminalezorg.nl
Trudi Wigmans   Coordinator Hospice &Thuis
t.wigmans@proxima-terminalezorg.nl
Dolinda van der Hulst   Coordinator Thuis & PR
    d.vdhulst@proxima-terminalezorg.nl
Yardena Vermaat : Coördinator Thuis Amersfoort
y.vermaat@proxima-terminalezorg.nl
Florette Eikelenboom   Adminstratieve ondersteuning
f.eikelenboom@proxima-terminalezorg.nl

Of stuur ons een bericht:

Contactformulier

  Wat is uw naam?
 
Wat is uw telefoonnummer?
Wat is uw e-mail adres?
  controle number
  • Type de controle code over.
  • Controle code komt niet overeen!
* Verplicht
* Verplicht Verzenden...